32 782 40 55 biuro@plawia.pl

Krzesełko schodowe, winda schodowa dla niepełnosprawnych

Tor prosty

Tor krzywoliniowy

Winda dla osób niepełnosprawnych, krzesełko schodowe

 

Profesjonalnie – krzesełko schodowe – żyj chwilą. Ciesz się życiem codziennym!

Masz dość ograniczeń i barier? To dobrze! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, które pozwoli Ci zawsze w pełni cieszyć się życiem i poczuć się niezależnym i wolnym. Krzesełko schodowe pozwoli Ci kształtować codzienność tak, jak tylko tego pragniesz – bez barier. Winda schodowa dla niepełnosprawnych ułatwia codzienne życie.

 

Dlaczego warto zamontować krzesełko schodowe?

Jeżeli czujesz, że coś Cię ogranicza, po prostu to zmień. Żyjesz, aby móc cieszyć się wszystkim co Cię otacza bez ograniczeń. We własnym domu powinieneś czuć się swobodnie, by móc przeżywać wszystko to, co najważniejsze – spędzanie czasu z rodziną, znajomymi, zbierać piękne wspomnienia i nie przejmować się tym, co może Cię ograniczać. Jeżeli w domu czujesz się swobodnie, posiadając udogodnienia i ułatwienia przygotowane specjalnie dla Ciebie, to dlaczego nie miałbyś czuć się również pewnie i komfortowo podczas przemieszczania się po schodach?

 

Winda schodowa dla niepełnosprawnych

Profesjonalna winda schodowa dla osób niepełnosprawnych, pozwoli Ci w pełni cieszyć się życiem codziennym oraz umożliwi swobodne poruszanie się w domu. Będziesz mieć możliwość przemieszczania się bezproblemowo między piętrami, aby móc wejść do pokoju na piętrze by podlać kwiaty lub wykonać inne czynności życia codziennego, bez żadnych problemów. Nie pozwól się ograniczać w tak prostych sprawach. Niech codzienność będzie wyłącznie przyjemnością, a nie udręką.

 

Krzesełko schodowe – niepełnosprawność przestanie być wymówką!

Posiadając krzesełko schodowe, będziesz mieć pod kontrolą wszystkie piętra w swoim domu. Nie przejmuj się, że nie możesz wejść samodzielnie po schodach. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i krzesełkom (winda schodowa dla osób niepełnosprawnych) specjalnie przygotowanym dla osób niepełnosprawnych, nikt już nie powie Ci, że czegoś nie możesz zrobić! Po prostu usiądź i wjedź na dowolne piętro w swoim domu i ciesz się swobodą i wolnością, jaką poczujesz!

Jeżeli lubisz wolne wybory i nienawidzisz ograniczeń i słyszeć, że czegoś nie możesz albo nie dasz rady – zmień to i nie przejmuj się tym. Pokonywanie schodów to nie tylko chodzenie, ale również możliwość wykorzystania udogodnień dla takich osób, jak Ty – niezależnych, wolnych i posiadających niesamowite zainteresowania i hobby, dla których niepełnosprawność niczego nie zmienia, a tylko motywuje do jeszcze bardziej interesującego życia!

 

Krzesełko schodowe – winda schodowa dla niepełnosprawnych

 

Odmień swoje życie, nie zmieniając domu!

Odpowiednio przygotowane krzesełko schodowe dla niepełnosprawnych, nie narusza w żaden sposób konstrukcji Twojego domu. Montaż nie wpłynie na jego wygląd ani konstrukcję. Tego typu winda schodowa, pozwala zachować jego piękny wygląd i dodatkowo udostępnić Ci swobodny transport zawsze, gdy będziesz potrzebować, aby się przemieścić w swoim domu do dowolnego pokoju, kuchni czy łazienki. Urządzenie zajmuje bardzo mało miejsca dzięki składanemu podnóżkowi, podkolennikach oraz siedzisku, a moment startu i dojazdu do celu, jest bardzo łagodny i nie sprawia problemów oraz jest komfortowy.

 

Schodowe krzesełko może być montowane po zewnętrznej i wewnętrznej stronie schodów. Jest to praktyczne i wygodne rozwiązanie, które pozwala wybrać dowolny wariant montażu. Bezpieczeństwo zapewniają rozwiązania i patenty, które sprawdzają się podczas użytkowania tego typu urządzeń. Podnóżek z antypoślizgowego materiału, wykończony listwami ochronnymi, zapewnia natychmiastowe zatrzymanie się krzesła, w przypadku napotkania przeszkody podczas jazdy. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia możliwość obrotu krzesełka o 75 stopni.

 

Daje to możliwość bezproblemowego wejścia i zejścia z krzesła. Krzesełko jest niezwykle łatwe w obsłudze, a przyzwyczajenie się do niego zajmuje dosłownie kilka chwil. Tego typu krzesełka są również produkowane w różnorodnej gamie kolorystycznej siedziska i prowadnicy, co pozwala na dobranie odcienia i barwy, która będzie idealnie pasowała do koloru schodów i poręczy schodowych oraz do wystroju domu.

 

dane firmowe:

Plawia Sp. z o.o.

ul. Krasińskiego 29
40-019 Katowice
NIP:  9542715875
KRS: 0000375026

32 782 40 55

Mapa dojazdu:

Plawia Sp z o.o.

formularz kontaktowy: