32 782 40 55 biuro@plawia.pl

PLAWIA Sp. z o.o. Producent wind, platform dźwigowych oraz
krzesełek schodowych

Od 2000 roku działamy w branży dźwigowej. Nieustająco rozwijamy się w zakresie oferowanych usług i zdobywamy doświadczenie podczas realizacji różnorodnych projektów w kraju, jak i za granicą. Posiadana wiedza przekłada się na rzetelność i sprawność działań podejmowanych w trakcie całego procesu – od kontaktu z nami, przez montaż, po późniejsze usługi serwisowe. Posiadamy niezbędne uprawnienia.
Świadczymy kompleksowe usługi związany ze sprzedażą, montażem oraz serwisem i konserwacją urządzeń.
Oferujemy pomoc na etapie projektowania oraz prace budowlane niezbędne w celu dostosowania miejsca do instalacji windy.
Zapewniamy rozwiązania pomagające osobom starszym oraz niepełnosprawnym w pokonaniu barier architektonicznych w obiektach użyteczności publicznej oraz budynkach prywatnych. Zajmujemy się również produkcją i montażem wind osobowych, wind towarowych oraz osobowo-towarowych, wind samochodowych,
wind szpitalnych. Stosujemy jedynie wysokiej jakości materiały, ponieważ wiemy, że ma to wpływ na bezpieczeństwo tysiąca osób korzystających codziennie z naszych wind i platform. Wszystkie urządzenia w naszej ofercie posiadają wymagane certyfikaty jakości, świadectwa badania typu oraz spełniają wymogi dyrektywy dźwigowej i maszynowej.
Oferta Plawii jest zróżnicowana pod względem technicznym oraz cenowym. Zawdzięczamy to udanej i wieloletniej współpracy z producentami krajowymi oraz zagranicznymi. Nasze doświadczenie i znajomość branży dźwigowej pozwala nam na dobór optymalnej oferty według indywidualnych potrzeb klienta i warunków technicznych budynku.
Mimo iż nasze biuro znajduje się w Katowicach, działamy na terenie całej Polski, a także za granicą.
Wystarczy, że wyślą Państwo maila na adres oferta@plawia.pl lub zadzwonią pod numer 32 782 40 55, a my doradzimy najlepsze rozwiązanie, dostosowane do Państwa potrzeb oraz możliwości obiektu, w którym montowana będzie winda, platforma czy krzesełko schodowe.

dane firmowe:

Plawia Sp. z o.o.

ul. Krasińskiego 29
40-019 Katowice
NIP:  9542715875
KRS: 0000375026

32 782 40 55

Mapa dojazdu:

Plawia Sp z o.o.

formularz kontaktowy: