32 782 40 55 biuro@plawia.pl

Platforma dla osób niepełnosprawnych

Platforma dla osób niepełnosprawnych – Tor prosty

Platformy schodowe

Platforma dla osób niepełnosprawnych – tor krzywoliniowy

Platforma dla osób niepełnosprawnych

Wszechstronność, bezpieczeństwo i trwałość czyli jakość dostosowana do Twoich potrzeb.

Schodowa platforma dla osób niepełnosprawnych typu V64 i V65 posiada sterowanie radiowe, skuteczne i nowoczesne mechanizmy zabezpieczające użytkowników platformy i osoby postronne, oraz chowane barierki aby maksymalnie zredukować miejsce zajmowane przez urządzenie podczas postoju.

Platforma schodowa dla osób niepełnosprawnych

Taki rodzaj platform schodowych zapewnia bezpieczny dostęp do wszelkich budynków użyteczności publicznej (takich jak biura, sklepy, szkoły, teatry, stacje metra czy kolei) oraz domów prywatnych. Zostały one zaprojektowane z myślą o komforcie użytkowników, którzy łatwo, bezpiecznie i samodzielnie mogą pokonać bariery architektoniczne w postaci schodów.

Radiowe sterowanie platformą schodową dla osób niepełnosprawnych, aktywne i pasywne urządzenia zabezpieczające użytkownika oraz chowane ramiona redukujące zajmowaną przestrzeń w czasie postoju platformy.

Platforma schodowa cena

Platformy V64 i V65 są od lat instalowane z powodzeniem na całym świecie. Są używane do pokonywania schodów oraz pochylni we wszystkich typach budynków oraz w różnego rodzaju przestrzeniach architektonicznych. Na temat cen platform schodowych można porzmawiać z pracownikami naszego biura

Platforma schodowa cena – dla wózków inwalidzkich V64 porusza się po prostej szynie (idealna do pokonania jednego biegu schodów). Montaż takiej platformy zajmuje zaledwie kilka godzin i nie wymaga prac budowlanych ani zmian w architekturze budynku stąd też cena jest odpowiednio dobrana do zakresu prac.

dane firmowe:

Plawia Sp. z o.o.

ul. Krasińskiego 29
40-019 Katowice
NIP:  9542715875
KRS: 0000375026

32 782 40 55

Mapa dojazdu:

Plawia Sp z o.o.

formularz kontaktowy: